• شنبه ۳۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-15014-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

کشف ۳ کیلوگرم کراک در خراسان‌شمالی

فرمانده انتظامی خراسان‌شمالی از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع کراک در عملیات مشترک با ماموران انتظامی شهرستان قوچان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری اظهارکرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران مبارزه با مواد مخدر  این فرماندهی در یک عملیات مشترک موفق شدند، مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در حال انتقال به استان بودند کشف و ضبط شد.

وی افزود: ماموران با ایجاد تورهای ایست و بازرسی در جاده های منتهی به استان و کنترل خودروهای ورودی را در دستور کار خود قرار دادند .

مظاهری ادامه داد: ماموران در این عملیات به دودستگاه خودروی  سواری  مشکوک که سریعا خودروها  را متوقف کردند .

وی ادامه داد: در باز رسی ازاین خودروها  مقدار سه کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع کراک (هروئین فشرده ) کشف شد .

مظاهری بیان کرد: ماموران موفق شدند  در این عملیات یک دستگاه خودروی سواری زانتیا ویک دستگاه خودروی سواری پراید و سه دستگاه تلفن همراه  از متهمان کشف و توقیف کنند .

وی عنوان کرد: در بازرسی از خودروهای فوق مقدار سه کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع کراک کشف و سه سوداگر مرگ نیز در این رابطه دستگیر شد .

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال و پس از تشکیل پرونده وهماهنگی با مقامات قضایی تحویل دادسرا خواهند شد،گفت : مبارزه با سوداگران مرگ همچنان ادامه دارد و از شهروندان نیز درخواست می‌شود در صورت مشاهده چنین مواردی مراتب را سریعا از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: