• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-1090-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

دستگیری ماموران قلابی در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری دو فرد کلاهبردار که خود را مامور امنیتی و دولتی معرفی کرده بودند خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ جاوید مهری اظهارکرد: با اعلام یک مورد شکایت توسط یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط دو شخص که خود را مامور امنیتی و دولتی معرفی کرده بودند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با مشاهده اظهارات شاکی پرونده موفق شدند خودروی این متهمان را که در سطح شهرستان در حال تردد بود را شناسایی و توقیف کنند .

مهری ادامه داد: با توقیف این خودرو یکی از کلاهبرداران دستگیر و در نتیجه با شناسایی محل اختفای آنان و در یک عملیات غافلگیرانه همدست وی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی یادآورشد: در بازجویی های صورت گرفته از این افراد مشخص شد، این دو فرد با معرفی خود به عنوان مامور امنیتی و دولتی و تهدید افراد اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کردند .

مهری با اشاره به اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند، گفت:شهروندان هیچگاه فریب اینگونه افراد را نخورند و در مواجهه با چنین مواردی قبل از انجام هرکاری کارت شناسایی مامور را درخواست و در صورت نداشتن مدارک شناسایی، مراتب را سریعا از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: