• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-6514-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

احداث و راه اندازی پایگاه اورژانس 115 شهری راز

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان از احداث، تجهیز و بهره برداری پایگاه اورژانس 115 شهری راز و سه پانسیون حصارچه، یکه صعود و کلاته ابریشم خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی "نعمتی" تصریح کرد: هزینه ساخت پانسیون ها توسط خیرین بنیاد نیکوکاران مفید و هزینه مبلمان و وسایل داخل پانسیون نیز توسط شبکه بهداشت راز انجام شد.

وی همچنین به راه اندازی و افتتاح مرکز موقت خدمات جامع سلامت راستقان و تامین نیروهای بهداشتی و درمانی این مرکز اشاره کرد.

وی تاکید کرد: رایزنی و جذب خیرین جهت احداث ساختمان مرکز جدید خدمات جامع سلامت راستقان انجام شده، زمین از سوی یک خیر و 240 میلیون تومان هزینه ساخت توسط دو خیر اهدا شده کلنگ زنی این پروژه در دهه فجر انجام شده است.

وی از دیگر اقدامات این شبکه در سال جاری به تعمیر  و بازسازی و ایجاد یک سالن آموزش و یک اتاق تزریقات جدید در مرکز خدمات جامع سلامت شهری راز اشاره کرد.

نعمتی از دیگر اقدامات این شبکه به دیوار کشی 23 خانه بهداشت ،مرمت و بازسازی 37 مرکز ، خانه بهداشت و پانسیون و تجهیز کلیه یخچال های واکسن مراکز به سیستم هشدار دهنده اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: