• شنبه ۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-514-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

کشف يك كيلوگرم مواد مخدر در شهرستان  رازوجرگلان

جانشین فرمانده انتظامي شهرستان رازوجرگلان از کشف يک کيلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک دراين شهرستان خبر داد
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پايگاه خبري پليس، مطهری  در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رازوجرگلان  با اشرافيت کامل اطلاعاتي و در پي دريافت خبري از فعاليت قاچاقچيان در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح شهرستان و با تحقيقات پليسي از صحت موضوع اطمينان حاصل و متهمان تحت کنترل و مراقبت مامورين قرار گرفتند.
جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان رازوجرگلان  افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با کار اطلاعاتي دقيق و بهره گيري از تجهيزات فني، متهمان را شناسايي و آنها را در حال انتقال مواد مخدر در سطح حوزه استحفاظي اين شهرستان دستگير و در بازرسي از خودرو پراید متعلق به متهمان يک کيلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک  که به طرز ماهرانه جاسازي شده بود را کشف و ضبط كردند.
مطهری تصریح کرد : در این خصوص یک دستگاه خودرو توقیف و دو نفر متهم دستگیر ویک کیلو گرم مواد مخدر ازنوع تریاک کشف وضبط شد .
 اين مقام انتظامي در پايان با بيان اينكه متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند، بيان داشت:  پليس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزي آماده دريافت اخبار و گزارشات مردم شريف درحوزه مواد مخدر مي باشد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: