• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-1187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کشف 110 کیلوگرم مواد مخدر در طرح نوروزی 97 خراسان شمالی

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف 110 کیلوگرم مواد مخدر در طرح نوروزی 97 در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی سردار علیرضا مظاهری در نشست خبری اظهار کرد: در ایام نوروزی 16 طرح پاکسازی مناطق آلوده انجام و در همین رابطه 12 قاچاقچی و 15 معتاد دستگیر شدند.

وی همچنین از افزایش 12 درصدی تصادفات درون شهری در ایام نوروز 97 خبر داد و افزود: در حوزه راهور طی طرح نوروزی ۱۲۳ فقره تصادف رخ داده که ۱۳۲ نفر نیز مجروح شده اند .

مظاهری با اشاره به کاهش ۳۳ درصدی فوتی ها در حوادث رانندگی درون شهری، افزود: در طرح نوروزی سال جاری در مجموع استان دو نفر جان خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی سال نو، 448 مجرم دستگیر و به محاکم قضایی تحویل شدند، خاطرنشان کرد: 85 درصد این افراد بیکار بوده و از وضعیت نامناسب اقتصادی رنج می برند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تا کنون دو هزار و 664 فقره پرونده تخلفات بررسی شده است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از افزایش نزاع های دسته جمعی در این استان خبر داد و یادآور شد: متاسفانه هر ساله نسبت به سال گذشته این نزاع ها افزایش می یابد.

مظاهری اضافه کرد: پرونده نزاع های دسته جمعی سال 96 نسبت به 95، افزایش 12 درصدی را نشان می داد و از ابتدای سال تا کنون 426 مورد نزاع رخ داده است.

وی بیشتر نزاع های به وقوع پیوسته را در روستاهای این استان ذکر کرد.

وی به اجرای طرح امنیت اخلاقی با توجه به تغییر فصل اشاره کرد و افزود: در طرح نوروزی سه هزار و 679 مورد تذکر لسانی به بانوان بدحجاب داده شده است و 30 مورد تعهد کتبی از بانوان بدحجاب گرفته شده و سه نفر نیز به مراجع قضایی معرفی شده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: