• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-1714-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

سند جامع نقاط پرتصادف جاده های خراسان شمالی تدوین می شود

رئيس اداره ايمني وحريم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به انجام مطالعه نقاط پرتصادف وداراي تصادف استان گفت: سند جامع نقاط پرتصادف جاده های خراسان شمالي تدوین می شود.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، علي پرتونيا اظهار کرد: این سند با استفاده از نتایج این مطالعات، نیمه نخست سالجاري تهیه و تدوین می شود.
وی افزود: مطالعه نقاط پرتصادف استان طی دوروز كاري توسط نمایندگان و کارشناسان راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، مشاوران و پلیس راه انجام شد.
وی خاطرنشان کرد: سند جامع نقاط پرتصادف جاده های استان مبنای برنامه ریزی ها برای تخصیص اعتبار و اجرای طرح های مختلف در زمینه آشكارسازي وحذف نقاط پرتصادف وداراي تصادف در جاده های استان خواهد بود.
پرتونيا با اشاره به اینکه 96 نقطه پرتصادف و 337 نقطه دارای تصادف در محورهای اصلی، فرعی و روستایی استان شناسایی شده است گفت: 10 نقطه جدید از 337 نقطه دارای تصادف استان ،در برنامه مطالعه و بررسی قرار گرفته است.
رئيس اداره ايمني وحريم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: حذف 9 نقطه پرتصادف در سفر رئیس جمهوری به استان مصوب شد که این طرح تا کنون حدود 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: