• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-4814-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

ترویج امر به معروف و نهی از منکر از وظایف اصلی نیروی انتظامی است

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ترویج امر به معروف و نهی از منکر را یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی دانست.

 به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، علیرضا مظاهری در جمع کارکنان ستاد شماره 2 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توفیق داشته تا با برنامه های بسیار ارزشمندی که از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ابلاغ شده خصوصا در حوزه قرآنی، رتبه برتر را کسب کند.

این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: پرسنل نیروی انتظامی باید تلاش کنند تا با توجه به تهدیدات و آسیب هایی که در جامعه وجود دارد وظایف و ماموریت های محوله را به نحو مطلوب انجام دهند.

مظاهری توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار را تنها راه موفقیت در انجام ماموریت های محوله دانست و خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در انجام ماموریت ها توفیق داشته باشیم باید ارتباط خود را با آموزه های دینی عمیق تر و توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار را همواره در دستور کار خود قرار دهیم.

فرمانده انتظامی استان در ادامه ترویج امر به معروف و نهی از منکر را یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی دانست.

این مقام ارشد انتظامی در استان با تاکید بر اینکه با ارزش ترین مواردی که در زندگی مردم وجود دارد جزء ماموریت های نیروی انتظامی است، یاد آور شد: جان، مال و آبروی مردم در قبال خدمت خالصانه نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان تاکید کرد: وظیفه پلیس برقراری امنیت و حفظ ارزشهاست و باید در مقابل افرادی که می خواهند به آرمان های مقدس انقلاب خدشه وارد کنند به شدت برخورد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: