• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1084-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی و امنیتی استانداری:

جاده های خراسان شمالی برای تردد کامیون داران امن است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: جاده ای این استان در حال حاضر برای تردد کامیون داران امن است.

محمود ثمینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در پاسخ به این سوال که بسیاری از رانندگان کامیون از این موضوع گلایه دارند که جاده های کشور از زمان آغاز اعتصاب برای آن ها ناامن شده و افرادی در جاده ها حضور دارند که با مشاهده کامیون به آن ها خسارت وارد می کنند و آن ها جرات تردد حتی با کامیون خالی از بار را نیز ندارند، افزود: هیچ مشکلی در جاده های این استان از زمان آغاز اعتصاب وجود نداشته و فقط یک مورد در جاده های شهرستان سبزوار گزارش شد که آن نیز با حضور ماموران نیروی انتظامی حل شد.

وی ادامه داد: دبیر شورای امنیت کشور به تمام استانداری ها این موضوع را اعلام کرده و در همه جا امادگی برای برخورد با این افراد وجود دارد.

ثمینی اظهار کرد: هم اکنون امنیت در تمامی جاده های کشور برقرار است اما ممکن است به صورت موردی در برخی از مسیرها افرادی سودجو حضور داشته باشند که رانندگان در صورت مشاهده خود افراد، موتور و یا خودروی آن ها، موضوع را به ماموران نیروی انتظامی گزارش دهند.

وی تصریح کرد: جاده ها امن هستند اما تعدادی از افراد سودجو هستند که به لحاظ روانی، فضا را ناامن نشان می دهند و بر این امر دامن می زنند و مانع تردد کامیون داران می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: