• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1114-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

4 نفر از عاملان سنگ پرانی به کامیون ها در خراسان شمالی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی بجنورد گفت: در چند روز گذشته، چهار نفر از عاملان پرتاب سنگ به کامیون های عبوری از جاده های استان دستگیر شده اند .

 به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی پاکدل در این خصوص اظهار کرد: چند روز گذشته، 6 مورد حادثه سنگ پرانی و حمله به کامیون داران در محورهای استان گزارش شده است که تمام عوامل آن شناسایی، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل شدند .

وی افزود: حادثه های مزبور از محور بجنورد - شیروان و بجنورد - آشخانه گزارش شده است و در آن عواملی با حمله به کامیون های عبوری، سبب ایجاد اختلال و خدشه در امر حمل و نقل شده اند .

سرهنگ پاکدل گفت: خسارت های وارد شده به کامیون داران در حد شکستن شیشه بوده است و خوشبختانه خسارت های جانی گزارش نشده است .

در یکی دو روز گذشته هیچ حادثه ای از حمله به کامیون داران در محورهای استان منعکس نشده است و البته پلیس با تمام نیرو و توان برای تامین و ارتقای ایمنی سفرهای جاده ای و بویژه کامیون داران تلاش دارد .

فرمانده انتظامی بجنورد تصریح کرد: در این زمینه گشت های پلیس در جاده ها افزایش یافته است و با مخلان نظم و امنیت بشدت برخورد می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: