• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-4287-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

9نفر در جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان‌شمالی برتر شدند

رئیس سازمان بسیج و رسانه خراسان‌شمالی گفت: پس از داوری ها 9نفر در جشنواره رسانه ای ابوذر استان برتر شدند.

محسن زاهداحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی اظهارکرد: با توجه به برپایی دومین جشنواره رسانه ای ابوذر طی سال جاری، پس از داوری ها 9 نفر در بخش های عکس، خبر، گزارش رتبه برتر راکسب کرده و در یک بخش نیز کسی حائز رتبه برتر نشده است.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه این جشنواره پنج شنبه 26 بهمن ماه سال جاری ساعت 9:30 دقیقه صبح در محل سالن آمفی تئاتر بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان برپا می شود.

زاهد احمدی افزود: سبک زندگی رضوی، آسیب های اجتماعی در بخش های (طلاق، اعتیاد، خشونت، حاشیه نشینی)، امر به معروف و نهی از منکر، ایثار و شهادت، دشمن شناسی و مبارزه با تروریسم، خراسان شمالی محور توسعه  از محورهای این همایش است .

وی با بیان اینکه نگاه بر این است تا این جشنواره به صورت دائمی در استان برپا شود، گفت: دستگاه هایی همانند سازمان امور مالیاتی، کتابخانه های عمومی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آستان قدس رضوی‌، سپاه جوادالائمه، فرماندهی نیروی انتظامی در برپایی این همایش مشارکت دارند .

زاهد احمدی با اشاره به معرفی پنج رسانه برتر در این همایش، افزود: رسانه برتر نسبت به تعداد آثار ارسالی در همایش انتخاب و معرفی می شود .


انتهای پیام