• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

جمع‌آوری بیش از 200 معتاد متجاهر در خراسان شمالی

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، گفت: در تیرماه سال جاری 205 نفرمعتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان جمع آوری شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا مظاهری، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در راستای برقراری امنیت و آرامش در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت بسیار قاطع و مقتدرانه است، افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند، باید برای جلب رضایت مردم عزیز تمام تلاش خود را به کار ببندیم زیرا رضایت خداوند در رضایت بندگانش است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، گفت: در تیرماه سال جاری 205 معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان جمع آوری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان خاطر نشان کرد: امنیت یک موضوع بسیار حساس و ارزشمند است و اگر در جامعه ای امنیت نباشد، قطعا هیچ اقدام اقتصادی، فرهنگی و ... صورت نمی پذیرد.

مظاهری در پایان با تاکید بر اینکه خوشبختانه استان خراسان شمالی جزء 3 استان کم جرم در کشور است، یاد آور شد: باید با تمام توان و با همکاری خوب مردم و مسئولان تلاش کنیم تا این روند همواره ادامه داشته باشد.


انتهای پیام