• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2487-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اجرای کنسرت موسیقی «ایندیار» با هنرنمایی هنرمند بجنوردی

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اجرای کنسرت موسیقی مقامی «ایندیار» در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمایل، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ ابوالحسن حیدری با اعلام این خبر افزود: کنسرت موسیقی «ایندیار» با هنرمندی رضا راشد درتومی در بجنورد برای علاقمندان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه کنسرت موسیقی مقامی توسط رضا راشد درتومی دوتار نواز بجنوردی  اجرا می شود، اظهار کرد: در حاشیه این کنسرت نمایشگاهی از فرش دست باف که از آثار این هنرمند بجنوردی در محل نگارخانه مجتمع فرهنگی  وهنری گلشن بجنورد برای بازدید عموم دایرخواهد شد.

حیدری بهای بلیط این کنسرت را بین ٢۰۰  تا ٤٠٠ هزار ریال عنوان کرد و یادآور شد: علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط این کنسرت به صورت حضوری به گیشه فروش بلیط گلشن، عکاسی رامرنگ و به صورت اینترنتی به سایت http://www.iranbelit.com مراجعه کنند.

گفتنی است؛ کنسرت موسیقی مقامی "ایندیار" ١٨ مرداد ماه سال جاری ساعت ١٨ در مجتمع فرهنگی وهنری گلشن بجنورد برای علاقمندان اجرا می شود.

رضا راشد درتومی از هنرمندان موسیقی مقامی استان از سن ۱۶ سالگی وارد عرصه موسیقی شد و تاکنون در جشنواره های مختلف استانی و کشوری مقام هایی را کسب کرده است.


انتهای پیام