• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1286-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نخستین همایش کسب و کار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی در بجنورد برگزار می‌شود

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری نخستین همایش کسب و کار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی(مهندسی مجدد پیش نیاز توسعه پایدار) در بجنورد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، دکتر رضا شاهین‌فر در این خصو ص گفت: این همایش به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی و همچنین روز حمایت از صنایع کوچک، ساعت 17 روز شنبه، 20 مرداد ماه سال جاری در سالن گلشن بجنورد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به محورهای این همایش مدیریت بازار و شناخت بازار هدف، طراحی برنامه جامع بازاریابی و بازارشناسی و برانگیختن نیاز مشتری را از جمله‌های آنها ذکر کرد.

شاهین فر مدیریت ایجاد مزیت رقابی، برندسازی و مدیریت برند، نقش دیدگاه بازاریابی اجتماعی در توسعه بازار و بازاریابی خدماتی را از دیگر محورهای این همایش ذکر کرد.

وی گفت: با توجه به رسالت و برنامه های جهاددانشگاهی در خصوص کسب و کار، کارآفرینی و مهارت‌آموزی برای تبیین اهمیت این اصول در جامعه، برگزاری همایش مدیریت کسب و کار و استراتژی های بهینه در شرایط رقابتی را در دستور کار قرار داد.

شاهین فر افزود: محمدرضا خباز، استاندار خراسان شمالی و اساتید دانشگاه از سخنرانان این همایش خواهند بود.

وی افزود: این همایش به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی و با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بیمه پاسارگاد و معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد برگزار می شود.


انتهای پیام