• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تردد ورودی به خراسان شمالی 10.6 درصد افزایش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: درچهار ماهه سال جاري شمار تردد ورودی در محورهای استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 10.6 درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: در این مدت تردد 2 میلیون و 981 هزار و 213 دستگاه خودروی ورودی به استان ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه 45 دستگاه تردد شمار نصب شده در محورهای استان تردد های خودروها در جاده ها را ثبت می کنند، افزود: شمار ترددهای ورودی به استان در چهارماهه سال گذشته، 2 میلیون و 693 هزار و 531 دستگاه گزارش شده است.
* افزایش ترددهای خروجی از خراسان شمالی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در این مدت شمار ترددهای خروجی از استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15.09 درصد افزایش یافته است.
بدیعی مقدم اظهار کرد: در چهار ماهه سالجاري 2 میلیون و 979 هزار و 364 دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 2 میلیون و 588 هزار و 594 دستگاه وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به اینکه ساعت اوج ترددها در ساعت 19 تا 20 گزارش شده است افزود: 87.65 درصد از تردد های ثبت شده مربوط به ناوگان سبک و مابقی مربوط به ناوگان سنگین بوده است.
بدیعی مقدم گفت: در این مدت بیشترین ترددها در محور هاي شيروان – بجنورد و بالعكس، بجنورد - اسفراين و بالعكس و قوچان - فاروج به ثبت رسیده و کم تردد ترين محور ها جاجرم - سنخواست، اميرآباد - جاجرم و بالعكس و سنخواست - جاجرم بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در این مدت محور ميامي - گرمه و بالعكس، اميرآباد - جاجرم، چمن بيد - جنگل گلستان (رباط قره بيل) بيشترين سهم تردد وسايل نقليه سنگين را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام