• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1385-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

امام جمعه موقت بجنورد:

ملت ایران به دشمنان اجازه نخواهد داد از آب گل آلود ماهی بگیرند

امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به شرایط موجود فعلی کشور تاکید کرد: ملت ایران به دشمنان اجازه نخواهند داد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و آن ها این خواب آشفته را به گور خواهند برد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام مهدوی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به اینکه دشمنان اسلام به هر چیزی که بتوانند علیه دین تمسک می جویند، گفت: امروز دشمنان شاید در لباس اهل لباس، روزه، نماز و یا در تجمعات دینی بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

وی افزود: اما دشمنان بدانند که ملت ایران، آگاه و بصیر هستند و با همین بصیرت نیز تا به امروز انقلاب را به پیش برده اند.

مهدوی ادامه داد: امروز ملت ما بر اساس حفظ وحدت و هم دلی و دولت مردان با اقدام جهادی برای حل مشکلات موجود و نمایندگان با همراهی با دولت مردان، بینی دشمنان را به خاک خواهند مالاند.

وی خطاب به مردم اظهار کرد: مردم از مشکلات موجود هیچ گاه دلگیر و غمگین و سست اراده نشوند و مقاومت را در پیش گیرند چراکه اگر امروز دشمنان تحریم ها را به ایران تحمیل می کنند به دلیل آن است که مردم ایران آن ها را اذیت کرده اند و دشمنان از ایستادگی مردم طی 40 سال زجر کشیده اند.

خطیب نماز جمعه بجنورد تاکید کرد: مردم و مسئولان به سرمایه وحدت چنگ بزنند و از تفرقه بگریزند چراکه تفرقه موجب ایجاد سستی و نزاع می شود.

وی تصریح کرد: امروز باید از بالاترین تا پایین ترین عضو جامعه همه با هم انقلاب و نظام اسلامی این امانت بزرگ را حفظ کنیم.

مهدوی در ادامه به روز مقاومت اسلامی اشاره کرد و گفت: روز مقاومت اسلامی سالروز مقاومت پیروزی حزب الله علیه رژیم صهیونیستی است، رژیمی که القا کرده بود دارای ارتشی شکست ناپذیر است.

وی با بیان اینکه رمز مقاومت علیه دشمنان کینه توز ایمان به خدا و پافشاری و استقامت است، افزود: یکی از اصولی ترین شعارهای که نماد تولی و تبری بوده لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بوده است.

امام جمعه موقت بجنورد ادامه داد: امروز ملت ایران تولی و تبری را در قالب این دو شعار به نمایش گذاشته اند و به همین دلیل بوده که تاکنون پیروز بوده اند و ندای اسلام بلند بوده است.

وی با بیان اینکه سالروز ازدواج امام علی(ع) وحضرت زهرا(س) نزدیک است، اظهار کرد: مشکلات جوانان در حوزه ازدواج گاهی اوقات به سنت های غلط و سخت گیری های والدین باز می گردد که باید پدر و مادرها در امر ازدواج فرزندان خود سختگیری را کنار بگذارند و زندگی این دو بزرگ اسلام را الگوی راه قرار دهند.


انتهای پیام