• سه شنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9511-12814-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌شمالی خبرداد:

استفاده کارخانه سیمان و نیروگاه برق از سوخت دوم/ مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌شمالی گفت: با توجه به بارش برف و برودت هوا، گاز کارخانه سیمان و نیروگاه قطع شده است، بنابراین مردم در مصرف گار صرفه جویی کنند.

حسن میربلوکی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، اظهار کرد: با توجه به بارش برف و برودت هوا گاز کارخانه سیمان و نیروگاه برق قطع شده و از سوخت دوم استفاده می‌کنند، و با توجه به آلودگی های زیست محیطی ناشی از سوخت مازوت، باید مردم در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از قطع گاز دیگر صنایع موجود در استان و برخورداری از یک فشار پایدار ، همه در بخش خانگی ،تجاری و اداری یک درجه شعله بخاری های خود را کاهش دهیم.

میربلوکی با اشاره به اینکه طی روز های گذشته مصرف گاز خانگی در استان ، کاهش یافته است، افزود: در مجموع در بخش های خانگی و تجاری حدود چهار میلون و 900 هزار متر مکعب گاز مصرف می‌شود.     

وی با تاکید بر رعایت دمای هوا بین 18 تا 21 درجه سانتی گراد در محیط ، گفت: با اجرای این مهم در مصرف گاز صرفه جویی شده و از صنایع استان از سوخت دوم نیز جلوگیری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌شمالی با بیان اینکه هم اکنون ۲۲شهر و ۵۱۱ روستا در این استان تحت پوشش شبکه گاز قرار دارند، افزود: در استان 256 هزار مشترک از 144 هزار انشعاب گاز استفاده می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: