• چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9511-4385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار:

تکثر فکری در کشور موجب حضور پرشور در انتخابات شده است/ستاد انتخابات خراسان شمالی از اوایل اسفند آماده نام‌نویسی کاندیداهاست

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه کشور از نظر سیاسی ویژگی‌های خاص خود را دارد و تکثر فکری در آن بسیار زیاد است، با احترام به این عقاید و نشان دموکراسی در کشور، هر دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم، برگزار می‌شود.

محمدتقی ایرانی در گفت وگو با ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، توطئه دشمنان را خنثی می‌کند، اظهار کرد: مسئولان در جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب، تلاش می‌کنند که در خدمت مردم باشند زیرا نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده از مردم است.

وی افزود: انتخابات سبب انسجام بیشتر نظام و دولت می‌شود به همین دلیل است که از ارزش بالایی برخوردار است و برای آینده کشور، سرنوشت‌ساز است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: برگزار کنندگان و ناظرین انتخابات به دنبال انتخاباتی سالم هستند و از مردم نیز انتظار می‌رود که با تمام قوا در صحنه انتخابات خردادماه سال 96، حاضر شوند.

وی عنوان کرد: مردم در انتخابات دور گذشته اعتماد خود را به دولت تدبیر و امید نشان دادند و دولت نیز قول می‌دهد که حافظ این اعتماد باشد و انتخاباتی سالم برگزار کند.

ایرانی در رابطه با اقدامات انجام شده در زمینه برگزاری انتخابات سال 96، بیان کرد: ستاد انتخابات تشکیل شده و نخستین برنامه، نام نویسی کاندیدا در انتخابات شورای اسلامی شهر و استان است.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می شود ششم و یا دوازدهم اسفندماه، نام‌‍نویسی آغاز شود اما ستاد انتخابات از ابتدای اسفند ماه سال جاری آمادگی پذیرش کاندیداها را دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان‌شمالی در ادامه سخنان خود تصریح‌ کرد: امید بر این است که مردم مثل همیشه با شرکت در انتخابات حماسه‌ای جدید را بیافرینند و با انگیزه بیشتری پای صندوق‌های رای حضور یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: