• چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9511-9284-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

قوامی:

صنعت بیمه به تجدید ساختار نیازمند است/صندوق بیمه کشاورزی از کارایی لازم برخوردار نیست

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این که صنعت بیمه به تجدید ساختار نیازمند است گفت:صندوق بیمه کشاورزی از کارایی لازم برخوردار نیست و کشاورزان از عملکرد این صندوق رضایت ندارند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، هادی قوامی درباره وضعیت صنعت بیمه گفت: نقش صنعت بیمه در توسعه اقتصادی می‌تواند از بانک‌‎ها بیشتر باشد اما باید پذیرفت وضعیت صنعت بیمه کشور مناسب نیست.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد صنعت بیمه در حوزه کشاورزی ادامه داد: صندوق بیمه کشاورزی از کارایی لازم برخوردار نیست و کشاورزان از عملکرد این صندوق رضایت ندارند.

قوامی گفت: عملکرد ضعیف صندوق بیمه کشاورزی باعث شده این صندوق نتواند در حوزه بیمه محصولات کشاوزی عملکرد موثری داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: صندوق بیمه کشاورزی که به دنبال جذب یارانه باشد نمی‌تواند خدمات بیمه‌‎ای مطلوب ارائه دهد.

لزوم بازنگری در قوانین صنعت بیمه

قوامی با بیان این که صنعت بیمه به تجدید ساختار نیازمند است، تصریح کرد: مدیریت صنعت بیمه کشور با ضعف روبرو است و خدمات مناسبی ارائه نمی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حضور بیمه های خارجی درایجاد فضای رقابتی در صنعت بیمه کشور، یادآور شد: منابع ناشی از بیمه های باید به بخش‌هایی که از بازده برخورداند، هدایت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: