• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-7285-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سخنگوی ستاد انتخابات خراسان شمالی:

حضور مردم همراه با وحدت در انتخابات بهترین تجلی انقلاب اسلامی است

سخنگوی ستاد انتخابات استان خراسان شمالی گفت: حضور مردم همراه با وحدت و همدلی در انتخابات می‌تواند بهترین تجلی انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، مهرداد ابراهیمی اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب تثبیت اقتدار و امنیت در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: نمایش احساسات و حضور مردم در انتخابات پیش رو موجب می‌شود تا مسئولین با پشتوانه محکمتری در عرصه‌های مختلف داخلی و  بین المللی تصمیمات خوب و مهمی را اتخاذ کنند.

وی بیان کرد: میزان مشارکت مردم خراسان شمالی در دوره‌های گذشته انتخابات بسیار بالا بوده و امیدواریم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه نیز شاهد حضور پرشور مردم باشیم.

ابراهیمی تاکید کرد: نقش سازمان صدا و سیما برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای بسیار موثر است و خوشبختانه همراهی و همکاری این سازمان در استان برای ایجاد فضای انتخاباتی و تهییج افکار عمومی بسیار خوب بوده است.

وی تصریح کرد: تمامی تمهیدات و امکانات لازم جهت برگزاری انتخابات سالم و قانونمند از سوی مسولین ذی‌ربط در استان فراهم شده است.

سخنگوی ستاد انتخابات استان خراسان شمالی گفت: تعداد شعب اخذ رای شهری و روستایی پیش‌بینی شده برای دو انتخابات پیش رو  به ترتیب 382 و 706 شعبه است.

مهرداد ابراهیمی افزود: حدود 647 هزار نفر در استان واجد شرایط رای دهی در انتخابات هستند و از این تعداد 20 هزار نفر رای اولی هستند.

ابراهیمی با بیان اینکه زیر ساخت های لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در استان فراهم شده است، گفت: برگزاری انتخابات در سه شهرستان بجنورد، اسفراین و شیروان به صورت الکترونیکی خواهد بود و انتخابات در 292 شعب اخذ رای استان به صورت الکترونیکی است.

وی ادامه داد: افزایش سرعت و دقت شمارش آراء از مزیت‌های انتخابات الکترونیکی است و به سهولت در اختیار مردم است.

ابراهیمی در ادامه تعداد آمار قطعی کاندیداهای انتخابات شوراهای شهری و روستایی استان را 5488 نفر اعلام کرد و افزود: اولویت نامزدهای انتخاباتی باید تشویق مردم به حضور در پای صندوق های رای باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: