• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-15085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

نماینده بجنورد:
اقتدار و مشروعیت نظام به میزان رای ملت است

نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار و مشروعیت نظام به میزان رای ملت است.

علی اکبری در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی، با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات، اظهار کرد: حضور مردم تا این لحظه بسیار خوب ارزیابی می شود و مردم از ساعات آغاز رای گیری صبح امروز، در صفوف رای گیری ایستاده‌اند و با صبر و حوصله منتظر انداختن آراء خود به صندوق‌ها هستند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه امید است با مشارکت پر رنگ مردم، کاندیدای اصلح چهار سال مدیریت اجرایی کشور را بر عهده گیرد، گفت: مشارکت با توجه به علاقمه‌ندی مردم در ستادها و شور و اشتیاق انتخاباتی، بسیار خوب پیش‌بینی می شود و امید است پشتوانه مردمی رئیس‌جمهور آینده، بسیار مفید واقع شود.

اکبری خاطرنشان کرد: اقتدار، مشروعیت و تعیین سرنوشت کشور مشروط به مشارکت مردم در انتخابات است و این دولت مشروعیت خود را از ملت به دست می‌آورد و در دنیا، اعتبار قرارداد، مذاکرات و وجودش به پشتوانه رای مردم است.

وی تصریح کرد: امید است مردم با حضور گسترده خود بار دیگر مشروعیت نظام اسلامی و دموکراسی در کشور را به گوش دنیا برسانند و با حضور خود حماسه آفرینی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: