• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-16385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی:
ملت همواره با حضور جهادی در صحنه‌های سیاسی، پشتیبان نظام است

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی با تاکید بر حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ملت ایران همواره با حضور جهادی در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی، پشتیبان نظام و رهبری بوده‌اند.

احسان عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: ملت ایران در طول سال‌های انقلاب با مشارکت در انتخابات، وفاداری خود را به نظام ثابت کرده است و امروز نیز با حضور حداکثری خود برگ زرینی بر افتخارات کشور می افزاید.

وی با بیان اینکه مردم در آزمون‌های سیاسی همواره پیروز بوده‌اند، ادامه داد: رقابت‌ها در انتخابات میان گروه های سیاسی کشور، رقابت سالم است و مردم با التزام به قانون، پس از اعلام نتایج انتخابات به منتخب ملت احترام می گذارند.

وی گفت: شرکت در انتخابات به معنای تعیین سرنوشت و حق رای به معنای دموکراسی در جامعه و ایجاد نشاط سیاسی است که با قائل شدن حق رای شهروندی برای ملت ایران حاصل شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی انتخاب شخص اصلح را عامل مهم توسعه کشور در داخل و خارج توصیف کرد و افزود: با انتخاب کاندیدای اصلح، راه پیشرفت و توسعه با سرعت بیشتری طی می شود و قطعا رییس جمهوری که با رای قاطع مردم انتخاب شود، با مشروعیت قانونی و پشتوانه مردمی، امور را پیش می‌برد.

عباسی مشارکت در انتخابات را وظیفه ملی و ادای دین به خون شهداء ذکر کرد و تاکید کرد: ملت ایران با بلوغ سیاسی برگ زرینی دیگری در پای صندوق‌های رای می‌آفرینند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: