• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-1690-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

کشف 12 عدد مهر جعلی متعلق به موسسات دولتی در اسفراین

 فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 12 عدد مهر جعلی متعلق به موسسات بانکی و آموزشگاه رانندگی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ جاوید مهری اظهارکرد: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی با هویت مشخص در زمينه جعل اوراق بانکی و مهرهای تقلبی در شهرستان فعاليت دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران پس ازشناسایی و هماهنگی بامقام قضائی، به محل اعزام شدند، عنوان کرد: مأموران در بازرسی از منزل متهم تعداد 12 عدد مهر جعلی متعلق به موسسات بانکی و موسسه آموزشگاه رانندگی به همراه تعدادی اوراق خام مربوط به موسسه های مذکور و تعداد یک عدد کیس کامپیوتر و دستگاه پرینتر را کشف و ضبط کردند.

مهری با اشاره به اینکه میزان آلات و ادوات جرم و مهرهای جعلی به ارزش تقریبی 150 میلیون ریال برآورد شده است، افزود: در این زمینه یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی از شهروندان خواست تا در هنگام دريافت رسید بانکی به نکات امنيتي تعبيه شده در آن دقت کرده تا در دام سود جويان که اقدام به رسیدهای بانکی تقلبي مي‌كنند، گرفتار نشوند و در صورت مواجه شدن با چنين مواردي مراتب را از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 اعلام کنند، تا نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: