• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی در گفت‌وگو با ایسنا:
هدف دشمن از ترور ایجاد تفرقه میان ملت است

استاندار خراسان شمالی ضمن تاکید بر حفظ وحدت ملت ایران و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری گفت: هدف دشمن از ترور ایجاد تفرقه در میان ملت ایران است.

محمدرضا صالحی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای ترور مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه ماهیت ترور از نام آن مشخص است و هدف تروریست‌ها از این اقدامات، ایجاد رعب، وحشت و تفرقه است، اظهار کرد: دشمنان نظام به دنبال این هستند که جنگ را به داخل کشور بکشانند و در میان ملت ایران، دو دستگی ایجاد کنند.

وی اضاف کرد: دشمنان نظام با برنامه‌ریزی به دنبال ایجاد تفرقه هستند تا افراد اتهاماتی را متوجه یکدیگر کنند و در این میان مسئولین در داخل کشور به این امور پیش پا افتاده مشغول شده و از امور کل مسلمین جهان و مسائل داخل کشور غافل شوند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی وظیفه ملت ایران و مسئولین در این مواقع حساس را حفظ وحدت عنوان کرد و گفت: با حفظ وحدت همه دنیا بداند که یک کشور، یک رهبر، یک دولت و قانونی اساسی داریم و همه پشت سر مقام معظم رهبری و برنامه‌های دولت برای ایجاد ایرانی آباد، آزاد و سربلند حرکت می‌کنیم.

صالحی تصریح کرد: البته توصیه می شود برخی افراد عمدتا از روی سهو و نا آگاهی، موضوعی که به امنیت ملی برمی گردد را به جریانات سیاسی و گروه‌های داخلی منتصب نکنند.

وی تاکید کرد: با حفظ وحدت در مواقع مختلف از جمله حادثه تروریستی اخیر که ملت ایران با حفظ آرامش کشور پاسخ قاطعی به بدخواهان نظام دادند و یک بار دیگر مشتی را بر دهان دشمنان ایران اسلامی زدند و تروریست ها بدانند ایران اسلامی مقتدر و به پشتوانه مردم اجازه خرابکاری به آن‌ها نمی‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: