• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

تروریست با این ترقه‌بازی، فقط خود را کوچک کرد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به پایداری ملت ایران در طول سال های انقلاب و مقابله جانانه با دشمنان اسلام، گفت: ملت حزب الله ایران با تقدیم بیشتر شهید به انقلاب، عزمش در مقابله با دشمن و تروریست قوی تر می شود.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای ترور مجلس شورای اسلامی در بجنورد، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: مشخص است که هدف آن ها از خرابکاری، ایجاد رعب و ترس و ندیدن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: آن ها تحمل دیدن این امنیت پایدار در کشورمان را ندارند و در این راستا از هیچ اقدام و طراحی عمیات خرابکارانه ای دریغ نمی کنند.

امام جمعه بجنورد اضافه کرد: البته دشمنان این نظام کور خواندند، ملت ایران اتفاقا هرچه از این شهدا بیشتر دهد، در عزمش در مقابله با دشمنان مصمم تر می شود.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه ملت ایران آزمون عظیمی نظیر هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل کرد و با تقدیم هزاران شهید، نهال انقلاب را با خون شهداء آبیاری کرد، افزود: امروز فرزندان ایران اسلامی از همان نسل و رهروی همان شهدا هستند و دشمن در صورت کوچک ترین اشتباهات متوجه می شود که ایران اسلامی اجازه اشتباهی را به دشمنان نظام نمی دهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بنا به تعبیر مقام معظم رهبری، حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی، ترقه بازی بود، تصریح کرد: دشمنان نظام که خود مدعی دموکراسی هستند، با اینگونه اقدامات شنیع و ترقه بازی فقط خودشان را کوچک می کنند و نظام جمهوری اسلامی ایران را محکم تر و قوی تر می سازند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: