• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3685-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

مسئولان هوشیار باشند/ دشمن می خواهد امنیت کشور را خدشه دار کند

امام جمعه بجنورد گفت: با توجه به حوادث تروریستی اخیر در کشور باید مسئولان هوشیار باشند زیرا دشمنان می خواهند امنیت کشور را خدشه دار کنند.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه بجنورد با اشاره به حوادث تروریستی کور در کشور اظهارکرد: امروز تروریست هایی که دنیا را ناامن کرده اند وارثان ابن ملجم ها بنام داعش و داعشی هستند که به نام اسلام جان انسان ها را می گیرند.
وی با اشاره به اینکه اگر پرونده انقلاب اسلامی را بررسی کنیم خواهید دید که سال ۶۰ چقدر فاجعه در کشور رخ داده است، گفت: ایران قربانی تروریسم بوده و ما با هرگونه خراب کاری ناجوانمردانه مخالف هستیم.
وی با بیان اینکه آنان تلاش می کند دین اسلام را که به واسطه انقلاب جمهوری اسلامی ایران به جهانیان معرفی شده است را خشن و آدم کش جلوه دهند، گفت: امیدواریم خداوند این غده سرطانی داعش را از جهان اسلام ریشه کن کند.
وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از دانشجویان، ادامه داد: دشمنان می خواهند به اصول انقلابی و عقاید این ملت ضربه بزنند.
وی با تاکید بر اینکه باید سنگرها حفظ شود، افزود: نباید سنگرها به دست به اصطلاح روشنفکران سازش کار بیافتد زیرا آنان به دروازه های غرب چشم دوخته اند.
یعقوبی خاطرنشان کرد: عده ای که با چراغ سبز آمریکا خوشحال می شوند، بدانند که چه فاجعه ای رخ داده و آمریکا عربستان را تحریک کرده تا شورای خلیج فارس را متلاشی کند.
وی با بیان اینکه در آمریکایی بودن آل سعود شکی نیست، افزود: آل سعود آمریکا بایکدیگر هم کاسه بوده و آمریکا، عربستان و اسرائیل سه ضلع مثلث شوم هستند.
یعقوبی با اشاره به اینکه مسئولان افراد زلزله زده در استان را فراموش نکنند، خاطرنشان کرد: مدیریت بحران استان بجنبد و همه با هم  امکانات را در خدمات دهی به این افراد بسیج کنند.
یعقوبی یادآورشد: مسئولان به داد مردم زلزله زده برسند و آنان را از آورگی و بدبختی و زندگی در چادر در این هوای گرم نجات دهند.
یعقوبی با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، گفت: دشمنان در تلاش هستند با ترویج فساد در جامعه اجرای این فریضه الهی را از همگان بگیرند.
وی با بیان اینکه دشمنان خواهان این هستند که پس از ترویج فساد ذائقه انسان ها را نیز تغییر دهند، افزود: در داخل و خارج عده ای در صدد هستند تا در فضای مجازی ذائقه دینی و معنوی مردم را عوض کنند.
وی با بیان اینکه آنان می خواهند زشتی ها در جامعه خوب جلوه داده و به یک فرهنگ تبدیل کنند، ادامه داد: هنگامی که فساد در جامعه ریشه بدواند، آن جامعه دچار عقب گرد شده و متوقف خواهد شد.
یعقوبی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند تا اسلام و دین را وارونه جلوه بدهند، عنوان کرد: دینی که وارونه شود خاصیت نداشته و وحشتناک و ترسناک خواهد بود.
وی با بیان اینکه همان کاری را که بنی امیه به سراسلام آورد، استکبار نیز همان خواب را دیده است، گفت: درصورت گسترش فساد انسان های پس فطرت میدان دار بوده انسان های با کرامت کمیاب شده و دروغ گویی گسترش می یابد.
یعقوبی خاطرنشان کرد: فساد اجتماعی و اخلاقی جامعه را از درون همانند موریانه از بین می برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: