• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-4285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان شمالی:

همبستگی ملت ایران، عامل نا امیدی دشمنان نظام است

رئیس دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی با بیان اینکه باید جریان های داخلی با احترام به رای اکثریت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، از اختلاف و دودستگی بپرهزند، گفت: همبستگی ملت ایران، عامل ناامیدی دشمنان نظام است.

دکتر جلیل مسعودی فرد در گفت و گو با  ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: اتفاق ناگوار هفته گذشته و اقدام کور تروریست جهانی به سرکردگی داعش، و قرار دادن هدف دو مکان ملی حاکی از دشمنی آن ها با دموکراسی و اصل مردم سالاری است.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی برای پیشرفت کشور به قانون گذاری می پردازد و حرم امام راحل(ره) هویت نظام جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: هدف قرار دادن این دو مکان مهم، نشان از دشمنی آن ها با مردم سالاری دینی است و آن ها بار دیگر به دنیا گفتند که خونریز و بی رحم هستند و از هیچ اقدامی در جهت نسل کشی و جنایت دریغ نمی کنند.

رئیس دانشگاه های پیام نور خراسان شمالی منطق داعشی را بی منطقی توصیف کرد و افزود: هرکسی با اعتقادات آن ها مخالف باشد، دشمن قلمداد می شود و به نظر آن ها باید به فجیع ترین شیوه ممکن از بین برود که این مسلک و آئین نه تنها در اسلام که در هیچ دین و منطقی قابل قبول نیست.

 مسعودی فرد خاطرنشان کرد: البته نیروهای امنیتی و دستگاه های اطلاعاتی کشور همیشه هوشیار و بیدارند اما وقتی دشمن به هر قیمتی حتی نابودی خود به دنبال خونریزی باشد، حرکت کوری نظیر ترور در مجلس نیز به وقوع می پیوندد که در کمترین زمان ممکن، جلوی آن گرفته شد.

وی یادآور شد: این حرکت تروریست ها نشان داد که باید همبستگی ملی تقویت شود و حضور مردم پای صندوق های رای و انتخاب مجدد روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت، تایید ادامه راه دولت است.

وی اضافه کرد: البته امروز روحانی رئیس جمهور همه ملت ایران است و باید با کاهش اختلافات، به سمت دشمنی پیش نرویم که خواسته دشمنان نظام است.

رئیس دانشگاه های پیام نور خراسان شمالی تصریح کرد: اندیشه مخالف در همه زمان ها وجود دارد، هنر تبعیت از اکثریت و خواسته ملت است.

مسعودی فرد از همه ملت ایران و جریان های سیاسی خواست که اختلافات داخلی را عمیق جلوه ندهند و با اتحاد بیشتر، اجازه سوء استفاده به دشمنان نظام را ندهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: