• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-1990-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

کاهش 26 درصدي وقوع سرقت در شهرستان شيروان

فرمانده انتظامي شهرستان شيروان از کاهش 26 درصدي وقوع سرقت در اين منطقه خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مسعود وحيدي اظهارکرد: کارکنان انتظامي شهرستان شيروان و اکيپ هاي گشتي محسوس و نامحسوس با تلاش ها و فعاليت هاي شبانه روزي موفق به کاهش 26 درصدي انواع سرقت ها در نیمه اول ماه مبارک رمضان به مدت مشابه آن در سال قبل شده اند.

وی تقويت گشت انتظامي و همکاري مردم را رمز موفقيت در پيشگيري از سرقت برشمرد، افزود: دانش انتظامي از مهمترين رموز موفقيت در اجراي ماموريت محوله در سازمان است که از طريق تجربيات غني گذشته و تدبير در صحنه عمل به دست مي آيد.

وحیدی با اشاره به عدم رعايت نکات ايمني در راستاي کاهش سرقت منازل، گفت: در نیمه اول ماه مبارک رمضان امسال نسبت به سال گذشته کاهش 67 درصدي سرقت منازل با حضور گسترده گشت هاي فعال و همکاري مردم داشته ايم.

وی با اشاره به کاهش 89 درصدي سرقت مفازه ها، 100 درصدي سرقت به عنف و 55 درصدي موتورسیکلت، گفت: اقدامات پيشگيرانه از سرقت در قالب آموزش و هشدارهاي پليسي بوده که از طريق توزيع بروشور، نصب بنر و آموزش همگاني در سطح مدارس، محلات و مساجد براي شهروندان انجام شده است.

و وحيدي بابیان اینکه کیف قابی در ماه مبارک رمضان نسبت به مدت مشابه سال قبل 67 درصد کاهش یافته است، خاطر نشان کرد: مهمترين اولويت برنامه هاي پليس اقدامات پيشگيرانه انتظامي از وقوع جرايم بر مبناي همکاري و تعامل با مردم است.

وی از مردم اين شهرستان خواست هرگونه پيشنهاد، انتقاد و شکايت خود را از طريق تلفن 197 که بصورت شبانه روزي فعال است، به اين فرماندهي اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: