• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-4785-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

نتایج نهایی اعتراض به انتخابات شورای شهر بجنورد آخر هفته اعلام می‌شود

دبیرستاد انتخابات خراسان‌شمالی گفت: نتیجه نهایی اعتراض به انتخابات شورای اسلامی شهر بجنود تا آخر هفته جاری اعلام می‌شود.

علیرضا منصوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی اظهار کرد: با توجه به اینکه تعدادی از نامزدهای انتخاباتی در شهر بجنورد اعتراض های خود را به فرمانداری اعلام کرده و شکایت آنان بررسی شده و نتیجه نهایی تا آخر هفته جاری اعلام خواهدشد.

وی با بیان اینکه مقرر بود تا 15 خرداد ماه سال جاری نتیجه رسیدگی به اعتراض‌ نامزدهای انتخاباتی اعلام شود، افزود: با توجه به وقوع حادثه تروریستی در تهران و به تناسب آن شهادت دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان، به همین منظور نتیجه بررسی شکایت به ستاد انتخابات استان هنوز اعلام نشده است.

منصوریان ادامه داد: براساس قانون عدم اعلام نتیجه رسیدگی به شکایت به منزله تائید نتیجه انتخابات در شورای اسلامی شهر و روستا است.

وی یادآورشد: با توجه به رایزنی با رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای‌های اسلامی شهر و روستا در استان، این هیات نظر نهایی خود در خصوص تائید نتیجه انتخابات شورای شهر بجنورد را تا پایان هفته جاری به ستاد انتخابات ابلاغ خواهد کرد. 

منصوریان خاطرنشان کرد: تأیید صحت انتخابات شوراهای شهر با هیأت نظارت شهرستان است و اعلام آن توسط فرماندار انجام می‌گیرد.

به گزارش ایسنا براساس آنچه گفته می شود حدود 40 نامزد انتخاباتی به نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر بجنورد اعتراض کرده بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: