• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-10314-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

برپایی 30 درصد پایگاه اوقات فراغت خراسان‌شمالی در روستاها

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی از برپایی 30 درصد پایگاه اوقات فراغت در روستاها و حاشیه شهر خبرداد.

علی شورزاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، اظهارکرد:  طی سال جاری از 180 پایگاه اوقات فراغت استان، 30 درصدآن در سطح روستاها و حاشیه شهر برگزارمی‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از پایگاه های اوقات فراغت برای دانش آموزان حاشیه شهرها رایگان برپا می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز برای دانش آموزان تحت حمایت خود در کلاس‌های اوقات فراغت انجام شده است.

شورزاده با تاکید براینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مناطق محروم از اهمیت بسزایی برخوردار است، افزود: تمرکز پایگاه های اوقات فراغت در مناطق حاشیه شهر می‌تواند از بروز انواع آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه امسال در برپایی کلاس‌های اوقات فراغت تمرکز بر روی مهارت آموزی است، ادامه داد: باید در کنار مسائل تربیتی و آموزشی بحث مهارت آموزی نیز مورد توجه قرار گیرد .

شورزاده ادامه داد: امسال با استفاده از ظرفیت هنرستان‌های فنی و حرفه ای مباحث آموزش مهارت در راستای اشتغال زایی به دانش آموزان پیگیری خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: