• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-10714-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

دستگيري عامل انتشار تصاوير خصوصي در بجنورد

رئیس پليس فتا ی خراسان‌شمالی از شناسايي و دستگيري فردي که به دليل اختلافات قبلي، تصاوير خصوصي همسر خود را در فضاي مجازي منتشر کرده بود ،خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علي اعتمادی اظهارکرد: پيرو شکايت يکي از شهروندان بجنورد مبني بر انتشار تصاوير خصوصي وي در فضاي مجازي پيگيري پرونده در دستور کارشناسان اين پليس قرار گرفت .

وي افزود: طبق اظهارات شاکي، فردي ناشناس از طريق شبکه اجتماعي اينستاگرام و صفحه شخصي وي، تصاوير خصوصي او را در فضاي مجازي منتشر کرده که موجب هتک حيثيت و آبرو ريزي براي شاکيه شده است .

اعتمادی ادامه داد: پس از بررسي فني و اقدامات اطلاعاتي مشخص شد همسرش اقدام به چنين عملي کرده که پس از احضار نامبرده به اين پليس و مشاهده مستندات اعتراف به پخش تصاوير همسرش کرد و هدف خود را از اين کار  انتقام جويي برشمرد.

وی با اشاره به اطلاع رساني گسترده درخصوص عدم واگذاري رمز هاي عبور به افراد حتي آشنايان، گفت: متاسفانه همچنان شهروندان رمزهاي خود را در اختيار افراد ناشناس قرار مي دهند که اين امر موجب سلب آرامش افراد مي شوند .

رئیس پلیس فتا خراسان‌شمالی با توصيه به کاربران شبکه هاي اجتماعي بر رعايت عفاف و حجاب در جامعه و فضاي مجازي تأکيدکرد، خاطرنشان کرد: عدم اشتراک گذاري تصاوير و اطلاعات شخصي در شبکه هاي اجتماعي مي‌تواند آن‌ها را از بسياري آسيب ها همچون باج خواهي ها، سوءاستفاده ها، كلاهبرداري ها و هتک حيثيت ها مصون نگه دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: