• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-7684-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی:

واحدهای تولیدی از فرصت های قوانین رفع موانع تولید استفاده کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: تمام واحدهای تولیدی می توانند از فرصت های قوانین اعمال شده رفع موانع تولید حداکثر استفاده را در جهت حل مشکلات واحدهای خود ببرند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی استانداری؛ محمود دلپسند در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: درخواست های شش واحد تولیدی که مشکلاتی با بانک ها و اداره کل مالیات داشتند مورد بررسی قرار گرفت و این درحالیست که اکثر این واحدها برای چندین بار مساعدت های لازم را اخذ کردند بنابراین باید از این فرصت ها بهترین استفاده را داشته باشند.

وی افزود: تعدادی از واحدها نیز در قالب درخواست وام جدید موانعی در بحث وثائق داشتند که البته نگاه این کارگروه تسهیلگری است که می توانند با پیگیری خود تولید کنندگان در قالب زمان تعریف شده، مدارک مورد نیاز خود را سریع تر ارایه دهند.

دلپسند تصریح کرد: تاکنون هم بانک ها به عنوان مرجع تامین کننده منابع مالی با نگاه مثبت و هم اداره کل مالیات توانسته اند فرصت های خوبی را در اختیار واحدهای تولیدی قرار دهند بنابراین این واحدها نیز باید حق و حقوق دولت را پرداخت کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: ارائه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها موجب رشد و توسعه تولید و بهبود فضای کسب و کار است و بنابراین افزایش تعاملات در این حوزه از سوی بانک ها الزامی است.

وی مطرح کرد: بانک های عامل باید در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی رعایت قوانین و ضوابط را داشته باشند ونهایت همکاری راباواحد های تولیدی استان داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: