• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-5385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه آشخانه:

جواب جمهوری اسلامی ایران به دشمنان پشیمان‌کننده است

 امام جمعه آشخانه ضمن تبریک به ملت ایران بابت رزمایش موفقت آمیز عملیات شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: جواب جمهوری اسلامی ایران به دشمنان سخت، دندان شکن و پشیمان کننده است.

حجت الاسلام عباسعلی احمدزاده در گفت و گو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: پیامد این رزمایش مهم، جوابی قاطع بود به اقدامات تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی و حرم امام راحل(ره) است و این اقدام شجاعانه جای تقدیر و تبریک به ملت ایران و خانواده شهدا به ویژه شهدای حادثه تروریستی اخیر را دارد.

وی ادامه داد: آن ها باید بیش از این قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را درک کرده باشند و وظیفه ماست که همانگونه که دشمن عمل می کند، پاسخی قاطع از ملت ایران دریافت کند.

وی خاطرنشان کرد: جهانیان به این نکته که جمهوری اسلامی ایران قدرت منطقه است و نقش تعیین کننده ای در ثبات و آرامش خاورمیانه دارد، اذعان دارند.

امام جمعه آشخانه اضافه کرد: البته جوابمان به متجاوزان و تروریست ها سخت و دندان شکن است و دشمنان این نظام باید بدانند که این رزمایش نمونه ای بسیار کوچک از اقتدار نظام است.

حجت الاسلام احمدزاده تصریح کرد: در صورت هرگونه اقدام اشتباهی در این کشور، سیلی محکم تری از نیروهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه دریافت خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: