• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-988-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

مدرس کمیته ملی المپیک:

برای داشتن ورزش ایده‌آل نیازمند مدیران کارآمد و اثربخش هستيم

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌ سه‌گانه کشورمان گفت: برای داشتن ورزشی در سطح ایده‌آل نیازمند مدیران کارآمد و اثربخش هستیم، بنابراین تعاریف ویژه‌ای برای آموزش مدیران در سیستم همبستگی المپیک در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، مهدی گودرزی در دوره مديريت آموزشي پايه همبستگي المپيك در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورددر تشریح ویژگی‌ها و دستاوردهای این دوره‌ها گفت: دوره‌های همبستگی المپیک با نیت رشد و ارتقای ورزش در کشورهای مختلف تعریف شده و دارای سطح‌بندی مختلف است.

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه اظهار کرد: برای داشتن ورزش در سطح ایده آل نیازمند مدیران کارآمد و اثربخش هستیم، بنابراین تعاریف ویژه‌‌ای برای آموزش مدیران در سیستم همبستگی المپیک در نظر گرفته شده است.

گودرزی با توجه به دوره های مدیریت ورزشی خاطرنشان کرد: دوره پایه مدیریت ورزشی، دوره پیشرفته مدیریت ورزشی و دوره بین‌المللی مدیریت ورزشی سطوح دوره‌های مختلف سولیداریتی است.

وی با تاکید بر لزوم آموزش مدیران ورزشی در سازمان ها گفت: در محتوای دوره‌های آموزشی لازم است مدیران هر آنچه که برای دستیابی به جایگاه برتر در ورزش سازمان‌شان لازم است درک کرده و در مدیریت سازمانی خود به کار گیرند.

مدیر تیم های ملی سه گانه افزود: با توجه به نیت کمیته همبستگی المپیک درباره تدوین محتوای کاربردی از سازمان های بسیار کوچک تا سازمان های بسیار بزرگ شرایط تطبیق پذیری این دانش و مهارت وجود دارد.

عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور با تاکید بر لزوم برگزاری دوره ها در استان های مختلف خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این دوره ها این است تا همه مدیران ورزشی در جای جای کشورمان با توجه به نیازهای بومی و منطقه ای، بایدها و نبایدهای حاکم در منطقه بتوانند از این مدیریت در سازمان خود بهره مند شوند.

دوره مديريت ورزشي پايه همبستگي المپيك با حضور مديران و مدرسان ورزشي دانشگاه آزاداسلامي استان خراسان شمالي، مديران ورزشي استان به مدت سه روز با مربيگري دكتر مهدي گودرزي، ناهيد كريمي و دكتر عباسعلي گائيني در دانشگاه  آزاد اسلامی واحد بجنورد درحالي برگزاري است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: