• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-488-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

عدم توجه کافی به کشف استعدادهای ورزشی در مدارس و دانشگاه‌ها

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان‌شمالی گفت: به کشف استعداد های ورزشی در سطح مدارس و دانشگاه ها کمتر پرداخته شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، مهرداد ابراهیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهارکرد: در آموزش و پرورش باید به حوزه ورزش و تربیت بدنی در سطوح مختلف توجه شود تا استعدادها را در همان پایه شناسایی کنیم.

وی با بیان اینکه کمتر به کشف استعداد ها در مدارس و دانشگاه ها پرداخته می شود،ادامه داد: کشف و شناسایی استعدادهای ورزشی می تواند بیش از پیش در کسب موفقیت در سطوح بالا مثمر ثمر باشد.

ابراهیمی با تاکید بر تساوی بین حقوق زنان و مردان در ورزش، افزود: این تساوی حقوق می‌تواند در همه حوزه های به ویژه فضای فیزیکی و اختصاص سالن های ورزشی به بانوان مورد توجه قرارگیرد.

وی با بیان اینکه باید روش های متوازن و متعادل با حفظ جنبه های عقلانی و اعتقادی در همه بخش های این سازمان رعایت شود، یادآورشد: باید مدیر جدید در جهت حفظ سیاست های دولت دوازدهم و انجام نظارت عالیه در امور ورزش و جوانان فعالیت کند.

ابراهیمی با تاکید بر لزوم هماهنگی درون و برون سازمانی، گفت: باید کارگروه ها و سازمان های مردم نهاد بیش از پیش فعال شوند و نگاهی بر پایه اعتدال، در شهرستان ها متناسب با جمعیت و سرانه ورزشی صورت گیرد.

وی با اشاره به گره گشایی از کار ورزشکاران در استان، افزود: باید با ارائه برنامه مناسب روند توسعه این سازمان در دو بخش مهم ورزش و جوانان شتاب گیرد.

ابراهیمی با تاکید بر مشارکت دستگاه های مختلف در ایجاد نشاط و امید در جامعه، عنوان کرد: این سازمان باید با مشارکت دیگر دستگاه های اجرایی در راستای افزایش امید به زندگی در جامعه تلاش کنند.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان‌شمالی نیز در این مراسم اظهارکرد: تلاش در راستای توسعه سلامت ویژه اداره کل ورزش و جوانان نیست که دستگاه های اجرایی دیگر از ما دور شوند، بلکه باید همگان برای تحقق این مهم تلاش کنند.

کورورش بهادری با بیان اینکه امروز در هر خانواده‌ای حداقل یک نفر ورزشی بوده و یا آن را به طور حرفه ای دنبال می‌کنند، گفت: باید به حوزه ورزش بیشتر توجه کرده و در جهت توسعه سلامت جامعه گام برداریم.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: