• چهارشنبه ۲۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-988-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

برکناری روسای هیات‌های ورزشی کم کار در خراسان‌شمالی

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌شمالی گفت: هیات های ورزشی کم کار در استان برکنار می‌شوند.

کوروش بهادری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی اظهارکرد: باید هیات‌های ورزشی دارای برنامه مدونی باشند زیرا در صورت وجود برنامه و عملکرد مثبت می‌توان از آنان دفاع کرد.

وی با تاکید بر برگزاری منظم مجامع سالیانه هیات های ورزشی، افزود: باید هیات‌های ورزشی در این مجمع به بیان عملکرد خود بپردازند و از برنامه های خود دفاع کنند در غیر اینصورت روسای هیات های غیرفعال و کم کار تعدیل می‌شوند.

وی با بیان اینکه هیات‌های ورزشی در سه گروه، بر اساس اولویت ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و کارآمدی آنان رصد می‌شود، یادآورشد: یکی از مشکلات این است که مجامع سالانه برگزار نمی‌شود و از این رو نه چالش ها شناسایی می شود و نه عملکردی گزارش داده خواهدشد.

بهادری افزود: از این پس باید مجمع انتخاب روسای هیات های ورزشی با حضور رئیس فدراسیون، و یا نائب رئیس و در غیر این صورت با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان به صورت منظم برپا شود.

بهادری با اشاره به فعالیت 48 هیات ورزشی در استان، گفت: طی نیمه نخست سال جاری ورزشکاران استان ۱۴۰ مدال بین المللی، جهانی و آسیایی اول تا سوم در سبک های مختلف کسب کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: هیات های ورزشی وظیفه تیم داری را ندارند، گفت: هیات های ورزشی در جذب اسپانسر هم موفق عمل نکرده اند زیرا برای یک بار و آخرین بار از آنان استفاده مالی می‌کنند در حالی که باید خواسته های آنان نیز تامین شود.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: