• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-688-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مطرح کرد:

اختصاص انشعابات مهمترین مشکل پیست اسب دوانی باغلق

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی اختصاص انشعابات را مهمترین مشکل پیست سوارکاری باغلق بیان کرد.

بهادری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه برای ساخت پست سوارکاری باغلق در دو سال گذشته مبلغ 450 میلیون تومان هزینه شده است، گفت: در حال حاضر ساخت این پیست رو به اتمام است اما باید اقداماتی همچون اختصاص آب، برق و گاز انجام شود.

وی افزود: از سوی دیگر این پیست در مکانی قرار گرفته که راه دسترسی به آن مناسب نیست و باید برای دسترسی به این مکان ورزشی راه مناسب نیز ساخته شود.

بهادری با بیان اینکه برای تکمیل پیست اسب دوانی باغلق حداقل مبلغ یک میلیارد تومان مورد نیاز است، ادامه داد: تلاش های لازم انجام خواهد شد تا اعتبار مورد نیاز در بودجه سال آینده دیده شود و تا پایان سال آینده این پروژه تکمیل شود.

وی در ادامه به پیست اسب دوانی در منطقه علی آباد بجنورد نیز اشاره و اظهار کرد: با رایزنی های انجام شده ارتش اجازه برگزاری مسابقات سوارکاری را در این منطقه داده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: تعصب خاصی در مورد اینکه این زمین متعلق به چه نهادی است نداریم و فقط همین که ظرفیت برگزاری مسابقات سوارکاری در بجنورد ایجاد شده است کفایت می کند.

وی با اشاره به اینکه خراسان شمالی مهد پرورش اسب های اصیل ترکمن است، خاطرنشان کرد: متاسفانه تا به امروز اسب های این استان در مسابقات کورس سایر استان ها شرکت می کردند و در آنجا مدال آور بودند و امکان برگزاری کورس در این استان نبود.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی مهمترین مشکل موجود را نبود زمینی مناسب بیان کرد و گفت: در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است.

وی افزود: از سوی پیگیری های لازم انجام می شود تا برگزاری مسابقات کورس سوارکاری در خراسان شمالی در تقویم فدراسیون نیز ثبت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: