• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-788-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

پایان رقابتهای جهانی کوراش / کوراش کار خراسان شمالی صاحب گردن آویز برنز در مسابقات جهانی شد

نمایندگان کوراش کشورمان موفق به کسب پنج نشان رنگارنگ از دهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، دهمین دوره رقابت های قهرمانی بزرگسالان کوراش جهان که در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار شد که کوراش کاران کشورمان موفق به کسب سه نشان نقره و دو برنز شدند.

بر اساس این گزارش جعفر پهلوانی در وزن به اضافه 100کیلوگرم در گام نخست حریفی از آفریقای جنوبی را شکست داد و در ادامه نماینده اکراین را از پیش رو برداشت و در ادامه حریف یونانی را مغلوب کرد و با قبول شکست در فینال، به نشان نقره دست یافت.

قنبرعلی قنبری نماینده وزن منهای 60کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست نماینده تاجیکستان را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر حریف ازبک به نیمه نهایی رسید.، وی با پیروزی برابر کوراش کار ترکمن فینالیست شد و با قبول شکست مقابل نماینده ازبک ها به نشان نقره دست یافت.

در جدول وزن منهای 90 کیلوگرم حامد رشیدی پس از استراحت در دور نخست حریفی از رومانی را با شکست بدرقه کرد و در ادامه نماینده عراق را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کشور کره جنوبی فینالیست شد و یا قبول شکست در فینال نقره پوش شد.

مجتبی زمانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از پیروزی برابر حریفی از ترکیه با قبول شکست برابر نماینده ازبکها به نشان برنز دست یافت.

در وزن منهای 66 کیلوگرم بهزاد وحدانی(از خراسان شمالی) در گام نخست نماینده ازبکها را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کره جنوبی به نیمه نهایی رسید، وی در ادامه باقبول شکست مقابل حریفی از قزاقستان صاحب گردن آویز برنز شد.

مصطفی دلیریان دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از پیروزی برابر حریفانی از افغانستان وعراق با شکست مقابل حریفی از ازبک از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن منهای 73 کیلوگرم امید تیزتک در دور نخست مقابل حریفی از ترکمن شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت و الیاس پاکدل در دورنخست مقابل حریفی از ترکمن شکست خورد و حذف شد.

در وزن منهای 81 کیلوگرم مصطفی اسکندری پس از پیروزی برابر نمایندگان اوکراین و هند با قبول شکست برابر حریفی از ترکمنستان حذف شد و الیاس علی اکبری پس از کسب دو پیروزی برابر نمایندگان آفریقای جنوبی و ترکمنستان با قبول شکست برابر حریفی از ازبکستان از دور رقابتها کنار رفت.

در وزن منهای 100کیلوگرم مجتبی نیک بین در دور نخست حریفی ترکیه ای خود را از پیش رو برداشت و در ادامه با قبول شکست برابر نماینده ازبکها از رسیدن به مدال بازماند و احمد جفاکش پس از استراحت در دور نخست باقبول شکست برابر حریف ترکمن خود از گردونه رقابتها کنار رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: