• سه شنبه ۲۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

‍ معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی:

علت استعفای فرماندار گرمه شخصی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: علت استعفای فرماندار شهرستان گرمه، شخصی و خانوادگی است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، مهرداد ابراهیمی افزود: فرمانداران باید در محل ماموریت خود ساکن باشند اما علی محمدزاده فرماندار جوان و توانمند شهرستان گرمه به دلایل شخصی و خانوادگی ادامه اسکان در این شهرستان را نداشت و از چند ماه گذشته درخواست استعفای خود را ارائه کرده بود.

وی افزود: ما راضی به تحمیل سختی و مشقت به مدیری نیستیم بنابراین استعفای وی مورد پذیرش استاندار قرار گرفت و تا زمان تعیین فرماندار جدید، به زودی معاون فرماندار به عنوان سرپرست معرفی خواهد شد.

وی تاکید کرد: به هیچ وجه مورد خاصی در این عزل و نصب ها و آمد و رفت ها وجود ندارد و ما قدردان زحمات و خدمات تمامی فرمانداران و بخشداران و مدیران استانی هستیم.

وی با بیان این که مدیریت در جمهوری اسلامی ایران ریل گذاری است، تصریح کرد: افراد به دنبال هم به روی کار می آیند و این ریل را تداوم می بخشند.

ابراهیمی بیان داشت: انتصابات و جابجایی ها در وزارت کشور یک امر طبیعی است و از زمان ورودم به حوزه معاونت سیاسی استانداری تا کنون ده انتصاب جدید اتفاق افتاده است و یقینا در روزهای آتی هم انتصاباتی در حوزه ها و سطوح مختلف را شاهد خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: