• جمعه ۲۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1985-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

گلایه امام جمعه بجنورد از کم توجهی به اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه 97

امام جمعه بجنورد با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی در تولید و ایجاد اشتغال پایدار گفت: متاسفانه در لایحه تقدیمی دولت به مجلس، به موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید کم توجهی شده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آئین نماز عبادی سیاسی مرکز خراسان شمالی، تلاش دولت بر محور تولید و رونق توان داخلی را ارزشمند خواند و اظهار کرد: در بودجه 97 برخی مباحث مربوط به حذف یارانه ها نیز مشاهده شده که باید دولت به وضعیت معیشت مردم توجه ویژه ای کند.

وی با طرح این سوال که آن دست از افراد جامعه که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند با حذف یارانه چه بلایی سرشان آمده و چگونه امرار معاش می کنند، خاطرنشان کرد: مردم دولت را برای تدبیر در رونق زندگی و سر و سامان دادن اقتصاد جامعه سر کار آورده اند نه اینکه هر روز زندگی شان سخت تر شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استفاده از نظرات کارشناسان باید قبل از تصویب بودجه 97، نواقص آن را برطرف کنند.

حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: کمبود بودجه عمرانی کشور نسبت به بودجه جاری، روند حرکت به سمت توسعه و آبادانی را کند می کند.

وی یادآور شد: افزایش بودجه جاری در آینده آسیب هایی به همراه دارد.

وی خطاب به استاندار خراسان شمالی خواستار دستور بسیجی وار نسبت به سر و سامان دادن قطعی وضعیت زلزله زدگان استان شد و اظهار کرد: همه دستگاه ها برای ساماندهی زندگی زلزله زدگان ورود کنند چرا که بنیاد مسکن به تنهایی کاری را از پیش نمی برد.

امام جمعه بجنورد با اشاره به موضوع تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل نیز تصریح کرد: بنا به پیش بینی آیات قرآن کریم و فرموده مقام معظم رهبری فلسطین آزاد شده و اسرائیل نابود می شود.

حجت الاسلام یعقوبی اضافه کرد: قدس متعلق به تمام مسلمانان و قلب جهان اسلام است و  آمریکا بداند که اراده مسلمانان مستحکم و آهنین است.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت حوزه و دانشگاه نیز افزود: از زیبایی های جمهوری اسلامی ایران ایجاد اتحاد و همدلی میان تمام جریانات است که یکی از آن ها حوزه و دانشگاه بوده و باید حوزه و دانشگاه ها ید واحده باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: