• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4386-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

کانون دانش آموختگان در دانشگاه بجنورد راه اندازی شد

رئیس دانشگاه بجنورد از راه اندازی کانون دانش آموختگان در این دانشگاه خبر داد.

احمد محقر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، اظهارکرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی تعدادی از فارغ التحصیلان مجوز تاسیس انجمن دانش آموختگان دانشگاه بجنورد از سوی وزارت علوم صادر شده است.

وی افزود:کانون دانش آموختگان دانشگاه با هدف ایجاد و حفظ ارتباط مستمر بین دانش آموختگان، معرفی افراد موفقِ این دانشگاه و کمک به جذب در بخش‌های صنعتی و علمی کشور و بهره گیری موثرتر از تسهیلات و انتقال نتایج تجربیات شغلی، علمی و فرهنگی اعضا و همکاری با سایر سازمان‌ها تشکیل شده است.

محقر ادامه داد: همه فارغ التحصیلان می توانند برای ثبت نام و حضور در این کانون به آدرس الکترونیکی https://t.me/alumniassociationofub مراجعه کنند.

وی یادآورشد: در حال حاضر دانشگاه بجنورد دارای سه هزار و 273 دانش آموخته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

محقر با اشاره به ورود یک هزار و 323 دانشجوی جدید در مقطع کارشناسی و 336 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد طی سال جاری به دانشگاه بجنورد، افزود: هم اکنون سه هزار و 929 دانشجو در دانشگاه بجنورد تحصیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه طی سال جاری رشته علوم سیاسی به رشته های این دانشگاه در مقطع کارشناسی افزوده شده است، گفت: دانشگاه بجنورد دارای 27 رشته کارشناسی و 18 رشته کارشناسی ارشد است.

وی با اشاره به فعالیت 155 عضو هیات علمی در دانشگاه بجنورد، ادامه داد: از این تعداد چهار نفر دانشیار، 102 نفر استاد یار و 49 نفر نیز مربی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: