• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-390-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:

اعتباری از مدیریت بحران برای حل مشکل ساماندهی سیلاب گلستان شهر بجنورد اختصاص نیافته است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: هنوز اعتباری از سوی مدیریت بحران برای حل مشکل ساماندهی سیلاب گلستان شهر بجنورد اختصاص نیافته است.

ابراهیم علوی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: رقمی برای اجرای مطالعه این طرح ابلاغ شد اما هنوز اختصاص نیافته است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت برای مطالعه این طرح به حدود 100 میلیون تومان اعتبار نیازمند بود، ادامه داد: در حال حاضر مطالعات طرح ساماندهی سیلاب گلستان شهر بجنورد به پایان رسیده و باید وارد مرحله اجرایی شویم.

علوی تصریح کرد: اجرای این طرح برای فاز نخست نیازمند 1.5 میلیارد تومان اعتبار است که باید برای انجام آن تامین اعتبار شود.

وی در پاسخ به این سوال که بطور کلی اجرای این پروژه چه میزان اعتبار نیاز دارد، گفت: در حال حاضر نمی توان به رقم دقیقی اشاره کرد و کار باید وارد فاز اجرایی شود تا بتوان به صورت دقیق رقم مورد نظر را بیان کرد.

گفتنی است خروجی سیل جاری شده از سوی روستاهای باغچق و علی آباد به سوی سایت گلستان شهر است و به هنگام ساخت ابنیه فنی و پل‌های کنارگذر شمالی مسیری برای خروج این آب‌ها در نظر گرفته نشده در نتیجه تمامی آب جاری شده به سوی این سایت جاری می‌شود

به هنگام ساخت کنارگذر شمالی و این سایت مسکونی باید معبرهای خروجی برای خروج آب‌های جاری شده از حوضه آبخیز مذکور در نظرگرفته می‌شد که از این امر غفلت شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: