• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-890-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد:

مسئولان اجازه ندهند ماجرای راه اندازی نشدن کارخانه کمپوست دوباره تکرار شود

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: مسئولان اجازه ندهند ماجرای عدم راه اندازی کارخانه کمپوست دوباره تکرار شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جمشید گریوانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد با تصریح بر اینکه موضوع طلای کثیف، پسماند و کمپوست در بجنورد تکراری شده است، افزود: سالیان سال به علت عدم مدیریت، انگشت اتهام به سوی افرادی اشاره شد که نتوانستند آن سرمایه میلیاردی(کارخانه کمپوست ساخته شده) را مدیریت کنند و فقط حیف و میل بیت المال را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: دوبار شاهد افتتاح کارخانه کمپوست در بجنورد طی دولت های نهم و دهم بوده ایم اما هم اکنون این کارخانه به علت مشکلات اجتماعی که به وجود آمد، تعطیل شد.

گریوانی اظهار کرد: اما جانمایی جدید برای ساخت دفن گاه زباله در یکی از مناطق شهرستان بجنورد انجام شده است اما گویا دوباره همان مشکل قدیمی، بروز مشکلات اجتماعی آغاز شده اما زمان آن رسیده که این موضوع مدیریت شود و تکلیف زباله های شهر بجنورد و دفن گاه مشخص شود.

وی به ساخت پایانه مسافربری در شهر بجنورد نیز اشاره کرد و گفت: چندین سال است که اجرای این پروژه از سوی استانداری نیز بلاتکلیف باقی مانده است.

این مقام مسئول افزود: در گذشته استانداری در مکانی که نه از نظر آب و هوایی و نه فنی مناسب بود پروژه ساخت پایانه مسافربری را آغاز و حتی یک میلیارد تومان نیز هزینه کرد اما آن پروژه نیز نیمه کاره به علت جانمایی نامناسب رها شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ساخت پارک الهیه نیز در دور دوم شورا شروع شد، ادامه داد: اما تاکنون هیچ اقدامی در این رابطه انجام نشده است.

گریوانی تاکید کرد: این شایسته مردم مظلوم حوالی این منطقه نیست و باید برای توسعه، عمران و زیباسازی این منطقه کاری انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: