• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-586-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

انتصاب سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی منصوب شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی، دکتر رضا شاهین فر، به سمت سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی منصوب و از زحمات احسان عباسی، رئیس سابق این نهاد تقدیر شد.
متن حکم وی به شرح ذیل است: 
برادر جهادگر جناب آقای دکتر رضا شاهین فر
سلام علیکم؛
احتراما با عنایت به تعهد، شایستگی و سابقه ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت: سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان خراسان شمالی، منصوب می شوید.
انتظار دارد تمامی مساعی خویش را در جهت توسعه و ارتقاء بیش از پیش فعالیت های جهاد دانشگاهی به کار بندید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با همفکری و همکاری جهادگران عزیز در آن واحد و امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین شده موید و موفق باشید.
حمیدرضا طیبی
رئیس جهاد دانشگاهی
بنا به این گزارش دکتر رضا شاهین‌فر دارای دکترای تخصصی بهداشت مواد غذایی دانشگاه فردوسی مشهد بوده و مدير نمونه جهاددانشگاهي کشور در سال 88، مدير نمونه پژوهشي استان خراسان شمالي در سال 89،  جهادگر برگزيده جهاددانشگاهي كشور در سال 90 و پژوهشگر منتخب مرکز عالیفرد در سال 96 را در کارنامه خود دارد.
عضو کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی کشور، عضو هيات علمي گروه بیوتکنولوژی صنعتی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی جهاد دانشگاهی، عضو شورای علمی گروه بیوتکنولوژی صنعتی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی جهاد دانشگاهی، عضو هیات علمی گروه پژوهشي كيفيت و ايمني مواد غذايي پژوهشكده علوم و فناوري مواد غذايي جهاد دانشگاهي و عضو هیات علمی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی تهران از جمله سوابق وی است.
دکتر رضا شاهین‌فر همچنین موسس جهاددانشگاهی، نخستین مرکز رشد استان خراسان شمالی و نخستین و بزرگترین مرکز آموزش عالی علمی – کاربردی در استان خراسان شمالی بوده است.
وی از سال 83 تا سال 95 به عنوان رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی و از سال 87 تا 95 به عنوان رئيس مركز رشد واحدهاي فناور جهاددانشگاهي شعبه بجنورد خدمت کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: