• جمعه ۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-485-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

روز 9 دی متعلق به شخص یا جناح خاصی نیست

امام جمعه بجنورد گفت: روز 9 دی متعلق به شخص یا جناح خاصی نیست و این روز یوم الله انقلاب اسلامی است که راه شهدا دوباره تجدید شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به اینکه در سال 88 عده ای از افراد قانون را شکستند و موجب ایجاد فتنه در کشور شدند، افزود: قانون انتخابات می گوید هر کاندیدایی که بیشترین رای را کسب کند رئیس جمهور است و عده ای از افراد این قانون را زیر پا گذاشتند و سبب شدند که در آن سال فتنه شکل گیرد.

وی با تصریح بر اینکه در فتنه 88 حرمت و قداست قانون پایمال شد، ادامه داد: قانون شکنان بر پروژه تقلب پافشاری کردند و هنوز برخی از آثار آن فتنه درگوشه و کنار کشور دیده می شود.

یعقوبی با بیان اینکه تمسک به قرآن، امام و ولی فقیه فتنه را مهار می کند، اظهار کرد: امروز قرآن و ولی فقیه در کشور وجود دارد و نباید اجازه دهیم که گرفتار فتنه شویم.

وی تصریح کرد: روز 9 دی روز پایبندی به قوانین الهی، شنیدن سخن رهبری و میثاق با ولایت است.

خطیب نماز جمعه بجنورد به روز شهادت حضرت معصومه(س) نیز در ادامه اشاره کرد و گفت: این بانوی بزرگوار اسلامی به قم اعتبار بخشید و در این شهر یک پایگاه بزرگ فرهنگی ایجاد کرد .

وی افزود: ایشان یک محدثه بود و امروز قم پایتخت بزرگ فرهنگی کشور است چراکه بسیاری از بزرگان کشور دراین شهر تریبت شده اند.

یعقوبی همچنین در ادامه با بیان اینکه امروز همه ما می دانیم در کشور مشکلاتی وجود دارد و معیشت مردم دچار اختلال شده است، ادامه داد: مسئولان مواظب باشند مردم کشور ایران مردم خوب و صبوری هستند و هر چه می توانند برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

وی تاکید کرد: نظام انقلاب اسلامی بر پایه حضور مردم تداوم پیدا می کند و اجازه ندهیم تا حوادثی ایجاد شود که موجب نارضایتی مردم شود و مردم برای بیان اعتراض خود به کوچه و خیابان بیایند.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: در حقیقت دشمن به دنبال همین امر است و ادامه آن موجب ایجاد فتنه می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: