• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/راهپیمایی 9 دی در بجنورد/

مسئول خبرگان و نخبگان حوزه علمیه خراسان:
وحدت و همدلی ملت ایران همه توطئه ها را از بین می‌برد

مسئول خبرگان و نخبگان حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه ملت ایران اجازه خرابکاری دوباره به فتنه گران را نمی دهند، گفت: وحدت و همدلی ملت ایران همه توطئه ها را از بین می برد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام علی اکبر نوایی در آئین گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد انقلاب بجنورد اظهار کرد: فتنه هشت ماهه سال 88 و در برابر آن بصیرت ملت در نهم دی ماه نشان داد وحدت و همدلی قادر به از بین بردن همه توطئه ها است.

وی مهم ترین ویژگی این ملت را وحدت خواند و تصریح کرد: دشمنان آرزوهای باطل خود را به زباله دان تاریخ خواهند برد.

استاد حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه با توجه به ساختار انتخاباتی در این کشور، 40 میلیون نفر در سال 88 پای صندوق های رای حضور یافتند، خاطرنشان کرد: قرار نیست فرد کنار زده شده از سوی ملت نیت شیطانی خود را با ریختن در خیابان ها و تحریک مردم عملیاتی سازد.

حجت الاسلام نوایی اضافه کرد: کشور قانون و ضابطه دارد و اگر فردی معترض نسبت به موضوعی باشد باید از مبادی مربوطه اقدام کند نه اینکه با آشوب و توطئه در خیابان ها ابراز نارضایتی کند.

وی با اشاره به اینکه در ماجرای 88 دست موسسات و بنیاد های استکبار جهانی در میان بوده و به دنبال هدف قرار دادن اصل نظام بودند، تصریح کرد: این فتنه بالاتر از فتنه سامرایی و خوارج و صفین و نهروان بود.

وی با اشاره به اینکه در آن زمان دشمنان به ظاهر مسلمان بوده و نماز می خوانند افزود: در فتنه 88 عده ای عریان به خیابان ها ریخته و نماد اصل ولایت و عاشورا را به آتش کشیدند.

استاد حوزه علمیه خراسان یادآور شد: هوشیار باشیم که هنوز رگه های فکری این جاهلان ادامه دارد.

حجت الاسلام نوایی با بیان اینکه در فتنه 88 همه دشمنان این نظام از جمله آمریکا، اسرائیل، انگلیس، آلمان و غیره که در بسیاری موارد با یکدیگر اختلاف دارند متحد شدند، گفت: دشمن در نابودی جریان حق وحدت کلمه دارد.

دولت در حل مشکل اقتصادی پیروی فرامین رهبری باشد

این استاد حوزه علمیه در بخشی از سخنان خود از دلایل نارضایتی مردم از اوضاع معیشتی را بی توجهی دولت در اجرای فرامین رهبری دانست و افزود: اگر اقتصاد مقاومتی نه در حد شعار بلکه در عمل اجرا شود، شاهد اقتصادی مقاوم و خودکفا خواهیم بود.

حجت الاسلام نوایی خطاب به هیئت دولت اظهار کرد: مردم خراسان شمالی به پیروی از ملت ایران از شما می خواهند که منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی را مورد توجه قرار دهند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه چند انسان فریب خورده معیار حرکت نیستند، تصریح کرد: معیار حرکت و راهنمایی این ملت رهبری حکیم و فرزانه انقلاب آیت الله خامنه ای است.

وی اضافه کرد: ملت غیور و بصیر ایران به اشاره انگشت رهبری، حرکت کرده و تا پای جان برای دفاع از ارزش ها و آرمان ها انقلاب ایستادگی می کند.

ملت ایران با تجربه از فتنه 88 اجازه آشوب در داخل کشور را نمی دهد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی نیز در این آئین با بیان اینکه ملت ایران سه انقلاب تاریخی 22 بهمن 57، انقلاب تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و فتنه 88 را تجربه کرده است، خاطرنشان کرد: در انقلاب دوم که همان تسخیر لانه جاسوسی بود دشمنان نا امید شده و انقلاب سوم که اصل نظام را هدف قرار داده بود، توسط ملت رسوا شد.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی افزود: در انقلاب بهمن 57 امام ملت را بصیرت داد اما انقلاب دوم و سوم آتش به اختیار بود و مردم خودجوش به میدان آمده و ریشه فتنه را خشکاندند.

وی عصر حاضر را عصر انتظار مسلمانان برای انقلاب چهارم و ظهور ولی عصر(عج) دانست و ملت ایران را مردمی گوش به فرمان علمدار ولایت توصیف کرد.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: امروز ملت ایران اجازه شورش به هر بهانه ای در داخل کشور را به فتنه گران نمی دهد.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه اجازه ندهیم منافقان از زبان ما سخنان خود را بگویند، اضافه کرد: دشمنان به دنبال رقم زدن فتنه جدید در سالگرد نابودی فتنه 88 هستند.

وی گفت: امروز سیاست های آمریکا و مزدوران در منطقه شکست خورده و به پشتوانه ملت ایران راه روشن راه رهبر فرزانه انقلاب هادی و هدایت گر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه رهبرمان کوثر و دشمنانش ابتر است، خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران در صحنه و پشتیبان ولی فقیه زمان خود بوده و اجازه آشوب به آشوب گران را نمی دهد.

در مراسم راهپیمایی نهم دی ماه مردم بجنورد شعارهای وحدت ما باعث عزت ماست، جدایی و تفرقه باعث ذلت ماست، مرگ بر ضد ولایت فقیه، نوکر آمریکایی شرمت باد، شرمت باد، فتنه گر بی حیا ننگت باد و ما همه عمار توایم خامنه ای مطیع فرمان توایم خامنه ای، سر دادند.

گفتنی است در پایان مراسم نیز قطعنامه نهم دی ماه 1396 امت حزب الله خراسان شمالی، در اجتماع پر شور مردم قرائت شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: