• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1185-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

قدردانی از حضور مردم خراسان شمالی در مراسم نهم دی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در بیانیه ای از حضور ارزشمند و بابصیرت مردم ولایتمدار در مراسم گرامیداشت یوم الله 9 دی ماه قدردانی کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

یوم الله نهم دی ماه، روز تجلی قدرت لایتنهی حق تعالی در برابر فتنه بزرگ غربی– صهیونیستی و وهابی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و خلق زیباترین حماسه ماندگار عصر بود، روز نمایش اقتدار و صلابت انقلاب الهی متکی به قلب های سلیم و مومن ایران اسلامی بود که باعشق و دلدادگی به مولا و مقتدای خویش و حرکت اقیانوس وار و خودجوش و تکلیف گرایانه با حضور میلیونی خود در جای جای میهن اسلامی بزرگترین و پیچیده ترین فتنه علیه نظام اسلامی را خنثی و بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچیدند .

مردم مومن، لحظه شناس و بصیر باب الرضا – گنجینه فرهنگ ها در سالروز حماسه ماندگار نهم دی(روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) با قلب هایی آکنده از عشق به مولا و مقتدای خویش، دگر بار آمدند تا عزت، شرافت و لحظه شناسی خود را به نمایش بگذارند، آمدند تا شکوه و اقتدار بی مثالی را که در هشتم و نهم دی 88 رقم زدند، دگر بار زنده کنند، آمدند تا نفس های آخر فتنه گران در سینه های پر از حقد و نفرتشان حبس شود .

آری آمدند، همه آمدند تا ندای هیهات من الذله را به گوش صلح طلبانی که چنگال های مفرقین دشمن را ندیدند برسانند و بگویند تا پای جان بر سر عهد و پیمانی که با شهداء عزیز، امام شهداء و ولی زمان خود بسته اند ایستاده و لحظه ای در جان فشانی در رکاب امامشان غفلت نخواهند کرد .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از حضور ارزشمند تمامی اقشار مختلف مردم، جوانان، بسیجیان، دانشجویان، قاطبه جلیله روحانیت، علما، دانشگاهیان و خانواده شهدا بویژه اصحاب رسانه و خبر و رسانه ملی که نقش بسزایی در این مراسم باشکوه داشته، قدردانی می نماید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: