• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نماینده پیشین مردم بجنورد در مجلس:

مردم مراقب باشند مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرند

نماینده پیشین مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس گفت: مردم مراقب باشند مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرند.

دکتر قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به تجمعات اخیر برخی از افراد در تعدادی از شهرهای کشور اظهار کرد: دشمن سناریویی برای خود تعریف کرده که با هر اتفاقی که به طور طبیعی در کشور بیفتد، از آن موج سواری کند.

وی افزود: به عنوان مثال مردم از صندوق های مالی و اعتباری طلب دارند و یا اینکه نسبت به بیکاری گلایه مند هستند و نسبت به این موضوع ها تجمع می کنند که درخواست آن ها نیز درست است، اما دشمن منتظر است تا چنین اتفاقاتی در کشور بیفتد و از آن ها سوء استفاده کنند.

جعفری ادامه داد: در نتیجه مردم باید مواظب باشند تا ابزار دشمنان قرار نگیرند و به آن ها اجازه ندهند که به اهداف شوم خود برسند.

وی با تاکید بر اینکه این تجمع ها پیام های مهمی برای دولت دارد و آن این است که بیشتر از آن به فکر معیشت مردم باشد، اظهار کرد: اما مردم نیز وظیفه دارند تا خویشتن دار باشند، از تخریب اموال عمومی خودداری کنند و اجازه ندهند اتفاقی افتد که موجب خنده و خوشحالی شمنان شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: