• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

مشکل بیکاری و معیشتی با تخریب اموال عمومی حل نمی شود

نماینده  ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه تخریب نقص را بیشتر می کند، گفت: مشکل بیکاری و معیشتی با تخریب اموال عمومی حل نمی شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در حاشیه جلسه شورای زکات خراسان شمالی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به یقین قبول داریم خلاء های اقتصادی را و این واقعیت که معیشت مردم دچار اختلال شده، برخی کارخانه ها تعطیل و کارگران بیکار شده اند.

وی با اشاره به اینکه همه مشکلات را می دانیم و مقام معظم رهبری فرمودند بنده از همه بیشتر این مسائل را می دانم، تصریح کرد: هر مشکلی راهکاری دارد، با تظاهرات خیابانی کارخانه ای راه اندازی نشده و بیکاری با تخریب شیشه بانک و تخریب اموال عمومی حل نمی شود.

امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه اموال عمومی را محترم بشماریم و خیابان و کوچه و اماکن را از خودمان بدانیم، هشدار داد: مردم هوشیار باشند، همه آن ها که به خیابان ها می آیند، ضد انقلاب نیستند اما به یقیین برخی افراد مسئله داری که با نظام رابطه ای ندارند، نفوذ می کنند.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: ملت مراقب این نفوذی ها باشند.

وی با اشاره به اینکه رد پاهایی نیز از حضور این نیروهای شورشگر در تجمعات پیدا شده است، افزود: انسان هایی که ماموریت از بیگانه ها دارند و انسان های گول خورده این تجمعات را به انحراف می کشند.

وی با بیان اینکه با تجمعات مطالبات خود را بیان نکنیم، تصریح کرد: هر مشکلی راهکار قانونی خود را دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اظهار کرد: مبادا دشمن با بهره برداری از این تجمعات اصل نظام را نشانه بگیرد.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: مردم بصیرت 9 دی را بیشتر کنند و بدانند در این شرایط و همه صحنه های تاریخی ملت ایران در کنار نظام و رهبری بوده و این حرکت ها نمی تواند به انقلاب ما صدمه ای بزند به شرط حضور مردم.

وی با تاکید بر اینکه هرجا تنگنا باشد، بداخلاقی هم هست، خطاب به مسئولان و مدیران افزود: مردم هرجا دچار مشکل شوند، تنفس عمیق می خواهند مسئولین باید این سوپاپ اطمینان را ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: در هر خطبه نماز جمعه بگوییم ملت صبر کنید، صبوری تاکی؟ باید مسئولین حرف مردم را بشنوند.

امام جمعه بجنورد خطاب به دولت مردان تصریح کرد: در ادارات را به روی مردم بگشایید تا مردم بیایند و حرف خود را بزنند و مشکلات را بیان کنند.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه حتی اگر هرآنچه از مشکلات برطرف نشد عذرخواهی کنید، اظهار کرد: اگر مشکلی حل نشده با راهکار و توجیه مشکلات اقتصادی کشور ملت را روشن کنیم.

وی یادآور شد: پیامبر اسلام نیز در برخی موارد اگر مشکلی از مردم در مقطع زمانی خاص حل نمی شد، با مدارا حرف ها را می شنیدند و مردم وقتی از حضور ایشان مرخص می شدند، خوشحال بودند که حرفشان شنیده شده است.

وی تصریح کرد: مسئولین به حرف معترضان گوش دهند که فشارهای زندگی تبدیل به انفجار نشود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موج عظیمی در دنیا ایجاد کرد که خیلی ها قدرت اجتماعی و قدرتشان به خطر افتاد، اضافه کرد: این حق طلبی در نتیجه یک پس لرزه هایی نیز دارد.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: انقلاب ما زلزله ای در کاخ ستمگران و تزلزل در پایه قدرت مستکبرین ایجاد کرده که طبیعی است پس لرزه هایی نیز داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه قدرت انقلاب در حال گسترش است و به تبع دشمنی ها نیز گسترده تر می شود، خاطرنشان کرد: دشمن با سوء استفاده سعی دارد این پروژه ها را کلید بزند و سعی در تضعیف انقلاب دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: