• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3084-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان:

سرمایه گذار داخلی برای اجرای طرح فاضلاب در خراسان شمالی به کمک می آید

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: سرمایه گذار داخلی برای اجرای طرح فاضلاب در این استان به کمک می آید.

غلامحسین ساقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: در تلاش هستیم تا بعد از کسب مجوزهای لازم از وزارت نیرو و سازمان مدیریت برنامه ریزی به دنبال جذب سرمایه گذار داخلی برای اجرای طرح های فاضلاب باشیم.

وی ادامه داد: اگر این امر اتفاق افتد دولت موظف می شود تا با هر رقمی که سرمایه گذار سرمایه گذاری کرده است، بودجه به شهرها اختصاص دهد.

ساقی اظهار کرد: برنامه ریزی انجام شده تا برای اجرای این طرح در شهر شیروان 72 میلیارد، آشخانه 46 میلیارد و در بجنورد نیز 160 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که در دو سه سال گذشته موضوع جذب سرمایه گذار خارجی برای اجرای پروژه فاضلاب در شهرهای این استان توسط این شرکت مطرح بوده و آیا در حال حاضر این موضوع منتفی شده است؟ بیان کرد: از آنجایی که روند جذب سرمایه گذار خارجی پیچیده است و از سوی دیگر حجم پروژه های انجام شده در این استان آنقدر گسترده نیست به دنبال جذب سرمایه گذار خارجی هستیم.

این مقام مسئول در ادامه از هوشمند شدم کنتورهای اب در این استان خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت برای اولین بار در بجنورد انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح تفاهم نامه ای با شرکت پارس نت منعقد شده است، تصریح کرد: قرار بر این شده است تا در گام نخست این شرکت، کنتور 500 اشتراک را تعویض کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی تاکید کرد: قرائت هوشمند کنتور یکی از اقداماتی است که با اجرای این طرح اجرایی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: