• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1685-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بجنورد با صدور بیانیه ای ساختارشکنی های اخیر را محکوم کرد

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و کانون بسیج اساتید در دانشگاه بجنورد با صدور بیانیه ای ساختارشکنی های اخیر رامحکوم کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و کانون بسیج اساتید در دانشگاه بجنورد با توجه به ساختارشکنی های چند روز اخیر عده ای در اعتراضات بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

اعتراضاتی در این چند روزه بر مدار مطالبات منطقی و انتقاد از وضعیت اقتصادی شکل گرفت. گروهی از فریب خوردگان (منافقان و فرصت‌طلبان) که دشمنی آنها بر ملت غیور ایران ثابت شده است را برآن داشت تا با سوار شدن بر این موج عدالت خواهی، ضمن رنگ عوض کردن، اعتراضات مردم را به بیراهه بکشاندند.

دشمنان قسم خورده کشور بزرگ ایران با سو استفاده از شعار دموکراسی و دغدغه معیشت مردم به میدان آمدند و با شعارهای خارج از چارچوب علیه نظام، هدف غایی شان را نشان دادند. شیطان بزرگ آمریکا نیز در پارادوکس گفتار و عمل خویش در خصوص ایرانیان به دام افتاده و از یک سو ملت ایران را تروریست می خواند  و بر آنها برچسب داشتن ژن نیرنگ و فریب می زند و از سوی دیگر در زمانه فتنه و اغتشاش حمایت بی بدیل خود را از آشوب گران رسما و بدون هیچ‌گونه روتوشی اعلام می‌کند. 

اگرچه تک تک هموطنانمان نقدهای جدی به دولت و نحوه اجرای قانون اساسی دارند ولی نجابت همیشگی شان سبب شده مسئولان پیگیری جدی نسبت به رفع مشکلات نداشته باشند و سرگرم بازی های سیاسی گردند. تنها خواسته مردم خسته ی از بازیهای سیاسی در این زمانه، رفع مشکلات اقتصادی است. آیا زمان آن نرسیده است که مسئولان به جای تهمت زدن به یکدیگر و فرافکنی، کمر همت را ببندند و  به فکر حل مشکلات مردم باشند؟ ظرفیت نخبگی موجود کشور در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و اقتصادی نشان از آن دارد که می توان با عزم ملی و با تکیه بر توان داخلی بر مشکلات فائق آمد.

 جامعه دانشگاهی و فرهیختگان علمی کشور با ابراز انزجار از این جریانات کور و تلاش برای  تنویر افکار عمومی و ضمن دعوت از مردم عزیز برای حفظ آرامش، از مسئولین امر تقاضا دارد برای رفع مشکلات جامعه بویژه در حوزه اقتصادی احساس مسئولیت کرده و در حل مشکل مردم جدی باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: